1 klasa - szkoła średnia

To moment, kiedy zaczynamy zastanawiać się nad tym, co chcemy w życiu robić. Plany kiełkujące w naszych głowach. A pytanie „kim chce zostać, kiedy dorosnę” już oczekuje prawie konkretnej odpowiedzi, a nie tylko „ weterynarzem albo piosenkarzem”. Decyzje jakie podejmuje pierwszoklasista szkoły średniej zaowocują kierunkiem studiów, które podejmie.

My proponujemy drogę związaną ze sztuką i inżynierią,  jednocześnie perspektywiczną i dobrze opłacaną. Studia o profilu architektonicznym lub innym artystycznym, to wybór, który daje szeroki zakres możliwości rozwoju. Obecnie stawia się na efekt wizualny, dlatego dobry artysta to człowiek poszukiwany w świecie. Jednak, aby dostać się na takie studia, należy się do nich odpowiednio przygotować. Talent to tylko niewielka cześć, która ułatwia pracę. Jednak talent trzeba szlifować, my Wam to zapewnimy.

Pierwsza klasa szkoły średniej to bardzo dobry moment na rozpoczęcie zajęć w naszej pracowni. Daje to możliwość aż 4 lub 5 lat na przygotowanie się pod egzaminy. Trening czyni mistrza! Takie dokładne przygotowanie pozwala dostać się na najlepsze uczelnie, nie tylko w Polsce.

Zaletami wcześniejszej nauki rysunku jest przede wszystkim brak stresu i pośpiechu. Jest to czas na przyswojenie ogromnego wachlarza wiedzy, zarówno tej praktycznej jak i teoretycznej. A czas spędzony w miłej i przyjaznej atmosferze, przeplatanej sztuką, nigdy nie będzie czasem straconym.

Plan naszych zajęć jest dopasowany do ucznia. Ilość godzin umożliwia częste uczęszczanie na zajęcia, nie tylko raz w tygodniu. W tym czasie uczeń zapoznaje się z wieloma technikami sztuki - rysunkiem, malarstwem, pracami manualnymi oraz z rysunkiem postaci.

Materiały i narzędzia, jakie powinien mieć ze sobą uczeń to teczka na rysunki (50x70cm), biały karton B2 (50x70cm), ołówki mechaniczne oraz gumkę chlebową. Szczegółowe informacje dotyczące np. grubości ołówków, zostaną przekazane na pierwszych zajęciach.

Lekcje trwają 3 godziny zegarowe. Osoba sama wybiera dni, które jej najbardziej odpowiadają. Należy jednak wypracować ilość godzin dla niej przeznaczonych. Zajęcia, podczas których była nieobecność można odpracować w następnym miesiącu.

 

Plan zajęć 2020/2021

Dostępny program nauczania znajduje się pod tym linkiem (tutaj)

 

Terminarz

 
Środa

18.30 - 19.30 - historia sztuki

Czwartek

14.00 - 17.00 - rys. arch. / grafika / manual

17.00 - 20.00 - rys. arch. / grafika / manual

Piątek

14.00 - 17.00 - rys. arch. / grafika / manual

17.00 - 20.00 - rys. arch. / grafika / manual

Sobota

9.00 - 12.00 - malarstwo, rys. art. + postać

12.15 - 13.45* - oprogramowanie 2D-3D

14.00 - 17.00* - rys. arch. / grafika / manual


 Cena

 
1 klasa 270 zł / miesiąc

4 zajęcia plastyczne po h (12 h w miesiącu)

( w przypadku nie wykorzystania wszystkich zajęć -możliwość odrobienia w następnym miesiącu)

+ historia sztuki 1 h (4 h w miesiącu)

+ oprogramowanie 2D/3D  1,5(4,5 h w miesiącu)

 

Osoby same wybierają dni kiedy  pasuje im przychodzć na zajęcia. Muszą tylko wypracować  ilość godz. dla nich przeznaczonych. Jeżeli ktoś zachorował lub nie było go z jakiegoś powodu na zajęciach , może tylko odpracować zaległe godziny z poprzedniego miesiąca w następnym miesiącu.

 

 

 Koszt pierwszych zajęć  wynosi 70 zł .

Płatności za zajęcia należy opłacić gotówką lub przelewem bankowym do 10-ego każdego miesiąca.

 

Sprawdż jakie mamy bonusy i promocje dla naszych uczniów.