4-5 klasa (maturalne) - szkoła średnia

Czas, w którym dzwoni ostatni dzwonek. Czas, w którym należy podjąć już poważne decyzje. Czas, w którym należy wziąć się do pracy. Dla osób, które podjęły decyzje o studiach architektonicznych i artystycznych, to ostatni czas na przygotowanie. Intensywny szybki ale jednocześnie zrozumiały, przyjazny i bezstresowy. Taki jest program, który przygotowaliśmy dla tych osób, które w ostatniej chwili podjęły pewne decyzje. Jest to okres wzmożonej pracy, która może zaowocować wymarzonym kierunkiem studiów. Ważne jest jednak to, aby skupić się na rysowaniu, regularnie uczestniczyć w zajęciach i bardzo dużo ćwiczyć w domu. To jest nasz przepis na sukces.

Plan naszych zajęć jest dopasowany do ucznia. Ilość godzin umożliwia częste uczęszczanie na zajęcia, nie tylko raz w tygodniu. W tym czasie uczeń zapoznaje się z wieloma technikami sztuki - rysunkiem, malarstwem, pracami manualnymi oraz z rysunkiem postaci.

Materiały i narzędzia, jakie powinien mieć ze sobą uczeń to teczka na rysunki (50x70cm), biały karton B2 (50x70cm), ołówki mechaniczne oraz gumkę chlebową. Szczegółowe informacje dotyczące np. grubości ołówków, zostaną przekazane na pierwszych zajęciach.

Lekcje trwają 3 godziny zegarowe. Osoba sama wybiera dni, które jej najbardziej odpowiadają. Należy jednak wypracować ilość godzin dla niej przeznaczonych. Zajęcia, podczas których była nieobecność można odpracować w następnym miesiącu.

 

Plan zajęć 2019/2020

Dostępny program nauczania znajduje się pod tym linkiem (tutaj)

 

Terminarz

 
Środa

18.30 - 19.30 - historia sztuki

Czwartek

14.00 - 17.00 - rys. arch. / grafika / manual

17.00 - 20.00 - rys. arch. / grafika / manual

Piątek

14.00 - 17.00 - rys. arch. / grafika / manual

17.00 - 20.00 - rys. arch. / grafika / manual

Sobota

9.00 - 12.00 - malarstwo, rys. art. + postać

12.15 - 13.45* - oprogramowanie 2D-3D

14.00 - 17.00* - rys. arch. / grafika / manual

 

Cena

 

4 - 5 klasa

(maturalna)

400 zł / miesiąc 

8 zajęć plastycznych po h (24 h w miesiącu)

(w przypadku nie wykorzystania wszystkich zajęć -możliwość odrobienia w następnym miesiącu)

+ historia sztuki 1 h (4 h w miesiącu)

+ oprogramowanie 2D/3D  1,5(4,5 h w miesiącu)

 

 

Osoby same wybierają dni kiedy  pasuje im przychodzć na zajęcia. Muszą tylko wypracować  ilość godz. dla nich przeznaczonych. Jeżeli ktoś zachorował lub nie było go z jakiegoś powodu na zajęciach , może tylko odpracować zaległe godziny w następnym miesiącu..

 

Koszt pierwszych zajęć  wynosi 70 zł .

Płatności za zajęcia należy opłacić gotówką lub przelewem bankowym do 10-ego każdego miesiąca

 

Sprawdż jakie mamy bonusy i promocje dla naszych uczniów.