fbpx

Jaki jest sposób na najlepsze wykorzystanie wolnego czasu? Odpowiadamy: kreatywny! Jesteśmy tu dla Was, nasi drodzy  i chcemy dać Wam możliwość odnalezienia lub obudzenia w sobie na nowo - ARTYSTY!  Umysł musi być sprawny zawsze, dlatego jego trening jest ważny ale i wspaniały. Czas spędzony w naszej pracowni jest wykorzystany na poznaniu różnych technik plastycznych oraz utrwalenie tych już znanych.

 

DLACZEGO WARTO

Istnieje wiele powodów, dla których dorośli powinni rozwijać się artystycznie. Oto kilka z nich:

  1. Rozwój kreatywności: Tworzenie sztuki może pomóc w rozwijaniu kreatywności i wyobraźni, co może przełożyć się na innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów w życiu codziennym.
  2. Relaksacja i redukcja stresu: Może być bardzo relaksujące i medytacyjne, co może pomóc w redukcji stresu i poprawie samopoczucia.
  3. Wyrażanie siebie: Sztuka może być sposobem na wyrażanie swoich emocji i myśli w sposób, który może być trudny do przekazania słowami. Dzięki temu można lepiej poznać siebie i swoje potrzeby.
  4. Poprawa umiejętności manualnych: Wymaga często precyzji i delikatności, co może pomóc w poprawie umiejętności manualnych, a także koordynacji ruchowej.
  5. Wzbogacenie życia: Tworzenie sztuki i związane z tym doświadczenia mogą wzbogacić życie, dostarczając nowych doznań estetycznych i artystycznych.
  6. Rozwijanie empatii i zrozumienia dla innych: Sztuka może pomóc w rozwijaniu empatii i zrozumienia dla innych, poprzez eksplorowanie różnych punktów widzenia, doświadczeń i historii.

Dlatego warto rozwijać swoje artystyczne zainteresowania i pasje.

 

PROGRAM NAUCZANIA

Nauka podstaw perspektywy, martwa natura - kompozycja zamknięta i otwarta, różne techniki malarskie oraz rysunkowe, grafika warsztatowa - linoryt, monotypia, sucha igła, tematy abstrakcyjne, postać - model, krajobraz,  tematy projektowe inspirowane różnymi technikami i stylami artystycznym, kolaż, prace manualne ...

 

DLA KOGO

Dla osób od 25-ego roku życia.

 

TERMINARZ  

PLAN ZAJĘĆ BIELSKO - BiAŁA

Czwartek

10.00 - 12.30
Piątek w godz. od 16.00 do 20.00, obecność na 2,5 h
PLAN ZAJĘĆ TYCHY 
Wtorek

17.30 - 20.00

Czwartek 17.30 - 20.00

 

CENNIK 

280 zł / miesiąc

4 zajęcia po 2,5 h  

 

Ponadto  

+ zniżka na wykłady z historii sztuki  (120 zł stacjonarne- 4h tylko w Bielsku Białej) lub (160 zł on line- 4h)

+ zniżka na kurs fotografii  (240 zł - 6h) tylko w Bielsku Białej

+ zniżka na kurs projektowania gier - grafika 2d/3d - druk 3d  (240 zł - 6h) tylko w Bielsku Białej

 

Dodatkowe zajęcia plastyczne (4H)  - 60zł 

Pojedyńcze zajęcia plastyczne (4H)  - 100zł 

 

ZAPISY 

Aby dokonać zapisu  należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY BIELSKO-BIAŁA lub FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY TYCHY.

Rozpocząć naukę  można w dowolnym momencie, pracujemy w grupach lecz podjeście do każdej osoby jest indywidualne.

Oczywiście zapraszamy do kontaktu telefonicznego nr 728738374, celem wyjaśnienia wszelkich Państwa wątpliwości

 

ADRES ZAJĘĆ 

ul.Piastowska 7/4, BIELSKO -BIAŁA

al.Niepodległości 55/103, TYCHY

 

Zobacz OPINIE O NAS oraz WYNIKI naszych uczniów z poprzednich lat.

 

Zapraszamy również do naszych social media na INSTAGRAMIE oraz FACEBOOKU tam możesz sprawdzić co dzieje się u nas na bieżąco.

 

DODATKOWE INFORMACJE

ILE TRWA

Rok w rok zajęcia trwają zawsze od września do końca czerwca. Dołączyć można w każdej chwili. Każdy zaczyna od podstaw. Kurs kończy się wraz z zdaniem ucznia na wybrane wcześniej przez siebie studia. 

POMOCE NAUKOWE

Aby wspomóc proces nauczania, stworzyliśmy Panel Ucznia wraz z  pomocami dydaktycznymi tj. nagrania video, wielostronicowy skrypt i wiele wiele innych. Dzięki temu praca dla ucznia staje się łatwiejsza.

DOSTĘP DO PANELU UCZNIA

Każdy nowy uczeń w przeciągu miesiąca  otrzymuje od nas dostęp do PANELU UCZNIA. Wysztkie potrzebne dane do logowania otrzymają Państwo na adres email.

REZYGNACJA Z ZAJĘĆ

Zrezygnować z zajęć można w dowolnym momencie, prosimy jednak o tym fakcie nas wcześniej poinformować. My również możemy wykreślić ucznia z listy jeśli nie spełnia naszych oczekiwań lub są z nim problemy wychowawcze.

PŁATNOŚĆ

Opłaty należy dokonywać do 15-ego dnia każdego miesiąca gotówką lub przelewem na konto bankowe. Na 1 zajęciach dowiadujemy się w jaki sposób chcą Państwo dokonywać płatności.

LICZEBNOŚĆ GRUPY

Pracujemy w małych grupach od 4 do 15 osób maksymalnie.

ODRABIANIE ZAJĘĆ

Uczeń wybiera dowolny dla siebie dzień realizacji zajęć, wystarczy,  że nas poinformuje w który dzień przyjdzie odrabiać.

Musi natomiast zrealizować swój pakiet w danym miesiącu, w przeciwnym razie zajęcia przepadają.

ZAJĘCIA PRÓBNE

Nie mam u nas pojedynczych zajęć próbnych , minimalny okres to 1 miesiąc.

1 ZAJĘCIA

Na pierwsze zajęcia należy przynieść blok a3 technicznych, zestaw ołówków oraz gumkę. Początek to też czas kiedy nowy uczeń dowiaduje się szczegółów związanych z funkcjonowaniem  w naszej pracowni.

ORGANIZACJA PRACY

Wszelkie sprawy organizacyjne takie jak terminarz , tematy  i wiele innych publikujemy na prywatnych grupach na facebooku Każdy uczeń powinien  dołączyć do właściwej grupy, tylko tam publikujemy ważne informacje.

Linki do poszczególnych grup:

ARCHITEKTURA - BIELSKO - BIAŁA

APS, DO PLASTYKA, HOBBY - BIELSKO BIAŁA

DLA DOROSŁYCH - BIELSKO BIAŁA

WSZYSTKIE KURSY - TYCHY

background_janeky.jpeg
VOUCHER
Karta podarunkowa
Spraw prezent swoim najbliższym
background_janeky.jpeg
Szukasz ciekawej kompozycji na ścianę?
background_janeky.jpeg