fbpx
Slide
NADCHODZĄCE WYDARZENIA - LATO - ARTYSTYCZNE WAKACJE 2024 - BIELSKO BIAŁA
Slide
ZAPISY NA CAŁOROCZNE ZAJĘCIA - rok szkolny 2024/25 - BIELSKO BIAŁA - TYCHY
images/tlo_konkurs_superbohater.jpg
KONKURS
plastyczny
trwa
"kreskowy SUPER bohater"

Dzieci to iskra twórcza. Czyste, wspaniałe płótno, które zapełnia się gamą barw. Wierzymy, że każde dziecko ma talent, który odpowiednio wcześnie odkryty i szlifowany dla w przyszłości wspaniałe efekty. Zapraszamy do naszej pracowni dzieci, które poprzez zabawę, eksperymenty poznają czym jest ta sztuka, jak można ją tworzyć samemu, przy pomocy jakich materiałów i narzędzi. Początki szkoły podstawowej to czas, w którym nie musimy podejmować żadnych poważnych decyzji. To czas, który ma być spożytkowany przyjmie z korzyścią dla rozwoju ucznia.

 

DLACZEGO WARTO

Rozwijanie dzieci artystycznie jest bardzo ważne, ponieważ ma wiele pozytywnych efektów na ich rozwój i przyszłość. Oto kilka powodów, dla których warto rozwijać dzieci artystycznie:

  1. Rozwój kreatywności i wyobraźni: Dzieci, które od najmłodszych lat mają kontakt ze sztuką i sztuką wizualną, rozwijają swoją kreatywność i wyobraźnię. Malowanie, rysowanie, modelowanie to tylko niektóre z dziedzin, które pomagają rozwijać te cechy.
  2. Rozwój umiejętności manualnych: Tworzenie różnych dzieł sztuki wymaga precyzji i umiejętności manualnych. Praca z farbami, gliną, papierem i innymi materiałami artystycznymi pomaga rozwijać umiejętności manualne i koordynację ruchową.
  3. Poprawa zdolności poznawczych: Praca z dziełami sztuki wymaga analizy, refleksji i wykorzystania różnych zmysłów. Pomaga to w rozwijaniu zdolności poznawczych, takich jak myślenie abstrakcyjne, rozumowanie przestrzenne i percepcja wzrokowa.
  4. Wzmacnianie samooceny i poczucia własnej wartości: Dzieci, które odnoszą sukcesy w dziedzinie sztuki, zyskują większą samoocenę i poczucie własnej wartości. Tworzenie i wystawianie swoich dzieł sztuki przynosi zadowolenie i pozytywne emocje, co może mieć wpływ na całe życie.
  5. Integracja ze społecznością: Dzieci, które uczestniczą w zajęciach artystycznych, mają okazję do nawiązywania nowych przyjaźni i integrowania się z rówieśnikami. Wspólne tworzenie i wystawianie dzieł sztuki to świetny sposób na nawiązywanie kontaktów i budowanie relacji.

Podsumowując, rozwijanie dzieci artystycznie jest bardzo ważne, ponieważ pomaga w ich rozwoju i przyszłości. Daje możliwość rozwijania wyobraźni, kreatywności, umiejętności manualnych, zdolności poznawczych, samooceny i integracji ze społecznością.

 

PROGRAM NAUCZANIA

Nauka podstaw perspektywy, martwa natura - kompozycja zamknięta i otwarta, różne techniki malarskie oraz rysunkowe, grafika warsztatowa - linoryt, monotypia, sucha igła, tematy abstrakcyjne, postać - model, krajobraz,  tematy projektowe inspirowane różnymi technikami i stylami artystycznym, kolaż, rzeżba, tworzenie modeli ...

 

DLA KOGO

Uczniowie szkół podstawowych od 2 do 7 klasy

 

TERMINARZ  

PLAN ZAJĘĆ BIELSKO - BiAŁA

Poniedziałek

15.45 - 18.15

Wtorek

15.45 - 18.15

Środa 15.45 - 18.15
Czwartek 15.45 - 18.15
Piątek 15.45 - 18.15
Sobota 14.30 - 17.00
PLAN ZAJĘĆ TYCHY  
Środa w godz. od 16.00 do 18.30 lub 17.30 do 20.00

 

CENNIK 

260 zł / miesiąc

4 zajęcia po 2,5 h  

 

 

Pojedyńcze zajęcia plastyczne (4H)  - 80zł 

 

ZAPISY 

Aby dokonać zapisu  należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY BIELSKO-BIAŁA lub FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY TYCHY.

Rozpocząć naukę  można w dowolnym momencie, pracujemy w grupach lecz podjeście do każdej osoby jest indywidualne.

Oczywiście zapraszamy do kontaktu telefonicznego nr 728738374, celem wyjaśnienia wszelkich Państwa wątpliwości.

 

ADRES ZAJĘĆ 

ul.11 listopada 10/2 (1 piętro nad Rossmanem), BIELSKO - BIAŁA

ul.Gamrota 53 , TYCHY

 

 

Zobacz OPINIE O NAS oraz WYNIKI naszych uczniów z poprzednich lat.

 

Zapraszamy również do naszych social media na INSTAGRAMIE oraz FACEBOOKU tam możesz sprawdzić co dzieje się u nas na bieżąco.

 

DODATKOWE INFORMACJE

ILE TRWA

Rok w rok zajęcia trwają zawsze od września do końca czerwca. Dołączyć można w każdej chwili. Każdy zaczyna od podstaw. Kurs kończy się wraz z ukończeniem klasy 7. Następnie można przejść na kolejny poziom HOBBY lub przygotowania do PLASTYKA.. 

REZYGNACJA Z ZAJĘĆ

Zrezygnować z zajęć można w dowolnym momencie, prosimy jednak o tym fakcie nas wcześniej poinformować. My również możemy wykreślić ucznia z listy jeśli nie spełnia naszych oczekiwań lub są z nim problemy wychowawcze.

1 ZAJĘCIA

Na pierwsze zajęcia należy przynieść blok a3 technicznych, zestaw ołówków, gumkę oraz zestaw kredek drewnianch minimum 36 sztuk. Resztę materiałów zapewnimy my w zależności od realizowanego tematu.

ODRABIANIE ZAJĘĆ

Uczeń  wybiera jeden dowolny dla siebie dzień realizacji zajęć. Natomiast w przypadku nieobecności uczenia, należy wykonać pracę tygodniową samodzielnie  według  filmu instruktażowego, który zamieszamy w PANELU UCZNIA, następnie należy przynieść pracę na następne zajęcia do korekty.  

W przeciwnym razie zajęcia przepadają.

ZAJĘCIA PRÓBNE

Nie mam u nas pojedynczych zajęć próbnych , minimalny okres to 1 miesiąc.

PŁATNOŚĆ

Opłaty należy dokonywać do 15-ego dnia każdego miesiąca gotówką lub przelewem na konto bankowe. Na 1 zajęciach dowiadujemy się w jaki sposób chcą Państwo dokonywać płatności.

LICZEBNOŚĆ GRUPY

Pracujemy w małych grupach od 5 do 16 osób maksymalnie.

DOSTĘP DO PANELU UCZNIA

Każdy nowy uczeń w przeciągu miesiąca  otrzymuje od nas dostęp do PANELU UCZNIA. Wysztkie potrzebne dane do logowania otrzymają Państwo na adres email.

background_janeky.jpeg
VOUCHER
Karta podarunkowa
Spraw prezent swoim najbliższym
background_janeky.jpeg
Szukasz ciekawej kompozycji na ścianę?
background_janeky.jpeg