fbpx
Slide
ZAPISY NA CAŁOROCZNE ZAJĘCIA - rok szkolny 2024/25 - BIELSKO BIAŁA - TYCHY
images/tlo_konkurs_superbohater.jpg
KONKURS
plastyczny
trwa
"kreskowy SUPER bohater"

Prowadzimy kompleksowe przygotowania na Akademie Sztuk Pięknych w całym kraju i tym podobne uczelnie artystyczne. Podstawą jest bardzo dobra teczka - portfolio, które kompletujemy wraz z uczniem według wytycznych danej uczelni. Ocena z egzaminu rysunkowo-malarskiego na większość uczelni ma kluczowy wpływ na ostateczny wynik rekrutacji. Dlatego biorąc to pod uwagę uważamy, że naukę rysowania, malowania itp należy zacząć najlepiej kilka lat przed egzaminami.

 

DLACZEGO WARTO

Studia na ASP lub innych kierunkach artystycznych są bardzo wartościowe z wielu powodów. Oto kilka z nich:

  1. Rozwój kreatywności: Studia artystyczne pomagają rozwijać wyobraźnię i kreatywność. Dzięki temu możesz zacząć patrzeć na świat inaczej i dostrzegać w nim nowe możliwości.
  2. Kształtowanie umiejętności technicznych: Umożliwiają zdobycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do pracy w dziedzinie sztuki. Możesz nauczyć się różnych technik, jak rysowanie, malowanie, rzeźbiarstwo, grafika, fotografia, czy wideo. Pozwoli Ci to na profesjonalne wykonanie swoich prac artystycznych.
  3. Budowanie portfolio: Dają okazję do stworzenia bogatego portfolio, które będzie zawierało wiele różnych projektów i prac. Portfolio jest niezbędne, gdy chcesz aplikować do pracy lub wystawiać swoje prace publicznie.
  4. Współpraca z innymi artystami: Umożliwiają współpracę z innymi studentami, a także z artystami pracującymi w różnych dziedzinach sztuki. Dzięki temu możesz uczyć się od innych i zainspirować się ich pracami.
  5. Rozwijanie siebie jako artysty: Pozwalają na rozwijanie swojego stylu i podejścia do sztuki. Możesz poszerzać swoje horyzonty i eksperymentować z różnymi technikami, materiałami i sposobami wyrażania siebie.
  6. Możliwość pracy w różnych branżach: Studia artystyczne otwierają drzwi do pracy w wielu branżach, takich jak reklama, moda, design, architektura, film i telewizja czy animacja. Możesz pracować jako projektant, ilustrator, fotograf, filmowiec, animator lub grafik.
  7. Satysfakcja z tworzenia: Ostatecznie, praca artystyczna może być niezwykle satysfakcjonująca, gdyż pozwala na wyrażanie siebie i tworzenie czegoś pięknego i oryginalnego.

Warto zaznaczyć, że studia artystyczne wymagają nie tylko kreatywności, ale też ciężkiej pracy i poświęcenia, aby zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do bycia dobrym artystą.

 

PROGRAM NAUCZANIA

Nauka podstaw perspektywy, martwa natura - kompozycja zamknięta i otwarta, różne techniki malarskie oraz rysunkowe, grafika warsztatowa - linoryt, monotypia, sucha igła, tematy abstrakcyjne, postać - model, krajobraz,  tematy projektowe inspirowane różnymi technikami i stylami artystycznym, kolaż ...

 

DLA KOGO

Uczniowie szkół średnich oraz osoby pomaturalne do 25-ego roku życia.

 

TERMINARZ  

PLAN ZAJĘĆ BIELSKO - BiAŁA

Środa

16.00 - 20.00

Piątek (2 w miesiącu)

16.00 - 20.00

Sobota 09.00 - 13.00
PLAN ZAJĘĆ TYCHY 
Wtorek

16.00 - 20.00

Środa 16.00 - 20.00

 

CENNIK 

1 i 2 klasa szkoły średniej 

310 zł / miesiąc

4 zajęcia po 4 h  

3 klasa szkoły średniej  390 zł / miesiąc 6 zajęć  po 4 h 

4 - 5 klasa maturalna szkoły średniej lub osoby po maturze (do 25 roku życia)

440 zł / miesiąc 

8 zajęć  po 4 h

 

Ponadto  

+ zniżka na wykłady z historii sztuki  (120 zł stacjonarne- 4h tylko w Bielsku Białej) lub (160 zł on line- 4h)

+ zniżka na kurs fotografii  (240 zł - 6h) tylko w Bielsku Białej

+ zniżka na kurs projektowania gier - grafika 2d/3d - druk 3d  (240 zł - 6h) tylko w Bielsku Białej

 

Dodatkowe zajęcia plastyczne (4H)  - 60zł 

Pojedyńcze zajęcia plastyczne (4H)  - 120zł 

 

ZAPISY 

Aby dokonać zapisu  należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY BIELSKO-BIAŁA lub FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY TYCHY.

Rozpocząć naukę  można w dowolnym momencie, pracujemy w grupach lecz podjeście do każdej osoby jest indywidualne..

Oczywiście zapraszamy do kontaktu telefonicznego nr 728738374, celem wyjaśnienia wszelkich Państwa wątpliwości

 

ADRES ZAJĘĆ 

ul.Piastowska 7/4, BIELSKO -BIAŁA

ul.Gamrota 53, TYCHY

 

Zobacz OPINIE O NAS oraz WYNIKI naszych uczniów z poprzednich lat.

 

Zapraszamy również do naszych social media na INSTAGRAMIE oraz FACEBOOKU tam możesz sprawdzić co dzieje się u nas na bieżąco.

 

DODATKOWE INFORMACJE

POMOCE NAUKOWE

Aby wspomóc proces nauczania, stworzyliśmy Panel Ucznia wraz z  pomocami dydaktycznymi tj. nagrania video, wielostronicowy skrypt i wiele wiele innych. Dzięki temu praca dla ucznia staje się łatwiejsza.

ILE TRWA

Rok w rok zajęcia trwają zawsze od września do końca czerwca. Dołączyć można w każdej chwili. Każdy zaczyna od podstaw. Kurs kończy się wraz z zdaniem ucznia na wybrane wcześniej przez siebie studia. 

DOSTĘP DO PANELU UCZNIA

Każdy nowy uczeń w przeciągu miesiąca  otrzymuje od nas dostęp do PANELU UCZNIA. Wysztkie potrzebne dane do logowania otrzymają Państwo na adres email.

REZYGNACJA Z ZAJĘĆ

Zrezygnować z zajęć można w dowolnym momencie, prosimy jednak o tym fakcie nas wcześniej poinformować. My również możemy wykreślić ucznia z listy jeśli nie spełnia naszych oczekiwań lub są z nim problemy wychowawcze.

PŁATNOŚĆ

Opłaty należy dokonywać do 15-ego dnia każdego miesiąca gotówką lub przelewem na konto bankowe. Na 1 zajęciach dowiadujemy się w jaki sposób chcą Państwo dokonywać płatności.

LICZEBNOŚĆ GRUPY

Pracujemy w małych grupach od 4 do 15 osób maksymalnie.

ODRABIANIE ZAJĘĆ

Uczeń wybiera dowolny dla siebie dzień realizacji zajęć, wystarczy,  że nas poinformuje w który dzień przyjdzie odrabiać.

Musi natomiast zrealizować swój pakiet w danym miesiącu, w przeciwnym razie zajęcia przepadają.

ZAJĘCIA PRÓBNE

Nie mam u nas pojedynczych zajęć próbnych , minimalny okres to 1 miesiąc.

1 ZAJĘCIA

Na pierwsze zajęcia należy przynieść blok a3 technicznych, zestaw ołówków oraz gumkę. Początek to też czas kiedy nowy uczeń dowiaduje się szczegółów związanych z funkcjonowaniem  w naszej pracowni.

ORGANIZACJA PRACY

Wszelkie sprawy organizacyjne takie jak terminarz , tematy  i wiele innych publikujemy na prywatnych grupach na facebooku Każdy uczeń powinien  dołączyć do właściwej grupy, tylko tam publikujemy ważne informacje.

Linki do poszczególnych grup:

ARCHITEKTURA - BIELSKO - BIAŁA

APS, DO PLASTYKA, HOBBY - BIELSKO BIAŁA

WSZYSTKIE KURSY - TYCHY

background_janeky.jpeg
VOUCHER
Karta podarunkowa
Spraw prezent swoim najbliższym
background_janeky.jpeg
Szukasz ciekawej kompozycji na ścianę?
background_janeky.jpeg