fbpx

Kurs organizowany jest dla osób chcąych dostać się do Liceum Plastycznego. Wytyczne na egzaminy w zależności od miasta różnią się  od siebie. W niektórych przypadkach różnież jest potrzebne stworzenie portfolio - teczki dlatego biorąc to pod uwagę uważamy, że naukę rysowania, malowania itp należy zacząć minimum rok przed egzaminami.

 

DLACZEGO WARTO

Istnieje wiele powodów, dla których warto uczyć się w liceum plastycznym. Oto kilka z nich:

  1. Rozwój kreatywności: Plastyka to dziedzina, która kładzie duży nacisk na rozwijanie kreatywności i pomysłowości. Uczenie się w liceum plastycznym pozwoli Ci rozwijać swoje zdolności artystyczne i wykorzystywać je w twórczy sposób.
  2. Rozwój umiejętności manualnych: Wymaga precyzji i umiejętności manualnych, a te umiejętności będą przydatne nie tylko w życiu artystycznym, ale również w wielu innych dziedzinach, takich jak rzemiosło czy inżynieria.
  3. Łączenie nauki z pasją: Jeśli kochasz sztukę i chcesz poświęcić swój czas na rozwijanie swoich umiejętności artystycznych, to uczenie się w liceum plastycznym pozwoli Ci połączyć naukę z pasją i realizować się w dziedzinie, która Cię interesuje.
  4. Możliwość zdobycia zawodu: Ukończenie liceum plastycznego pozwoli Ci zdobyć wiele umiejętności potrzebnych w zawodzie artysty, grafika czy projektanta, co otwiera wiele możliwości zawodowych w dziedzinie sztuki i projektowania.
  5. Rozwijanie osobowości: Plastyka to dziedzina, która pomaga w rozwoju osobowości, wyobraźni i wrażliwości artystycznej. Uczenie się w liceum plastycznym pozwala na rozwijanie tych cech, co może mieć pozytywny wpływ na całe życie.

 

PROGRAM NAUCZANIA

Nauka podstaw perspektywy, martwa natura - kompozycja  otwarta, różne techniki malarskie oraz rysunkowe, krajobraz, tworzenie modeli

 

DLA KOGO

Uczniowie szkół podstawowych - 8 klasy 

 

TERMINARZ  

PLAN ZAJĘĆ BIELSKO - BiAŁA

Środa

16.00 - 20.00

Piątek (2 w miesiącu) 16.00 - 20.00
Sobota 09.00 - 13.00
PLAN ZAJĘĆ TYCHY 
Wtorek

16.00 - 20.00

Środa 16.00 - 20.00

 

CENNIK 

310 zł / miesiąc

4 zajęcia po 4 h  

 

Ponadto  

+ zniżka na wykłady z historii sztuki  (120 zł stacjonarne- 4h tylko w Bielsku Białej) lub (160 zł on line- 4h)

+ zniżka na kurs fotografii  (240 zł - 6h) tylko w Bielsku Białej

+ zniżka na kurs projektowania gier - grafika 2d/3d - druk 3d  (240 zł - 6h) tylko w Bielsku Białej

 

Dodatkowe zajęcia plastyczne (4H)  - 60zł 

Pojedyńcze zajęcia plastyczne (4H)  - 120zł 

 

ZAPISY 

Aby dokonać zapisu  należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY BIELSKO-BIAŁA lub FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY TYCHY.

Rozpocząć naukę  można w dowolnym momencie, pracujemy w grupach lecz podjeście do każdej osoby jest indywidualne.

Oczywiście zapraszamy do kontaktu telefonicznego nr 728738374, celem wyjaśnienia wszelkich Państwa wątpliwości

 

ADRES ZAJĘĆ 

ul.Piastowska 7/4, BIELSKO - BIAŁA

ul.Gamrota 53, TYCHY

 

Zobacz OPINIE O NAS oraz WYNIKI naszych uczniów z poprzednich lat.

 

Zapraszamy również do naszych social media na INSTAGRAMIE oraz FACEBOOKU tam możesz sprawdzić co dzieje się u nas na bieżąco.

 

DODATKOWE INFORMACJE

POMOCE NAUKOWE

Aby wspomóc proces nauczania, stworzyliśmy Panel Ucznia wraz z  pomocami dydaktycznymi tj. nagrania video, wielostronicowy skrypt i wiele wiele innych. Dzięki temu praca dla ucznia staje się łatwiejsza.

ILE TRWA

Rok w rok zajęcia trwają zawsze od września do końca czerwca. Dołączyć można w każdej chwili. Każdy zaczyna od podstaw. Kurs kończy się wraz z zdaniem ucznia na wybrane wcześniej przez siebie studia. 

DOSTĘP DO PANELU UCZNIA

Każdy nowy uczeń w przeciągu miesiąca  otrzymuje od nas dostęp do PANELU UCZNIA. Wysztkie potrzebne dane do logowania otrzymają Państwo na adres email.

REZYGNACJA Z ZAJĘĆ

Zrezygnować z zajęć można w dowolnym momencie, prosimy jednak o tym fakcie nas wcześniej poinformować. My również możemy wykreślić ucznia z listy jeśli nie spełnia naszych oczekiwań lub są z nim problemy wychowawcze.

PŁATNOŚĆ

Opłaty należy dokonywać do 15-ego dnia każdego miesiąca gotówką lub przelewem na konto bankowe. Na 1 zajęciach dowiadujemy się w jaki sposób chcą Państwo dokonywać płatności.

LICZEBNOŚĆ GRUPY

Pracujemy w małych grupach od 4 do 15 osób maksymalnie.

ZAJĘCIA PRÓBNE

Nie mam u nas pojedynczych zajęć próbnych , minimalny okres to 1 miesiąc.

ODRABIANIE ZAJĘĆ

Uczeń wybiera dowolny dla siebie dzień realizacji zajęć, wystarczy,  że nas poinformuje w który dzień przyjdzie odrabiać.

Musi natomiast zrealizować swój pakiet w danym miesiącu, w przeciwnym razie zajęcia przepadają.

1 ZAJĘCIA

Na pierwsze zajęcia należy przynieść blok a3 technicznych, zestaw ołówków oraz gumkę. Początek to też czas kiedy nowy uczeń dowiaduje się szczegółów związanych z funkcjonowaniem  w naszej pracowni.

ORGANIZACJA PRACY

Wszelkie sprawy organizacyjne takie jak terminarz , tematy  i wiele innych publikujemy na prywatnych grupach na facebooku Każdy uczeń powinien  dołączyć do właściwej grupy, tylko tam publikujemy ważne informacje.

Linki do poszczególnych grup:

ARCHITEKTURA - BIELSKO - BIAŁA

APS, DO PLASTYKA, HOBBY - BIELSKO BIAŁA

DLA DOROSŁYCH - BIELSKO BIAŁA

WSZYSTKIE KURSY - TYCHY

background_janeky.jpeg
VOUCHER
Karta podarunkowa
Spraw prezent swoim najbliższym
background_janeky.jpeg
Szukasz ciekawej kompozycji na ścianę?
background_janeky.jpeg