fbpx
Slide
NADCHODZĄCE WYDARZENIA - LATO - ARTYSTYCZNE WAKACJE 2024 - BIELSKO BIAŁA
Slide
ZAPISY NA CAŁOROCZNE ZAJĘCIA - rok szkolny 2024/25 - BIELSKO BIAŁA - TYCHY
images/tlo_konkurs_superbohater.jpg
KONKURS
plastyczny
trwa
"kreskowy SUPER bohater"

Sztuka przy której wykorzystywane są zmysły. Najwspanialszymi twórcami w tej dziedzinie są najmłodsze dzieci. To właśnie one poznają świat poprzez zgniatanie, rzucie, rozsypywanie, wąchanie, przekładanie z rączki do rączki. W warunkach domowych powiemy o tym po prostu "babranie". Ale u nas jest to już wspaniałym wstępem do sztuki! Dzieci to uwielbiają. Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko, natomiast dla rodziców ten artystyczny bałagan niekoniecznie wzbudza zachwyt. Dlatego udostępniamy nasz kawałek podłogi, aby rozbudzać w dzieciach ciekawość do świata i trochę już do sztuki. Zabawa formą, faktura, kształtem i kolorem pobudzi kiełkująca kreatywność!

 

DLACZEGO WARTO

Kształcenie artystyczne dzieci w wieku od 1 do 6 lat jest ważne z wielu powodów. Oto kilka z nich:

  1. Rozwój kreatywności - Wprowadzenie dziecka do różnych form sztuki (np. malowanie, rysowanie, muzyka, teatr) może pobudzać jego kreatywność i wyobraźnię. Poprzez ćwiczenie umiejętności wyrażania siebie za pomocą sztuki, dzieci uczą się myślenia poza ramami i rozwijają zdolność do tworzenia oryginalnych pomysłów.
  2. Rozwój umiejętności manualnych - Dzieci w wieku 1-6 lat są w wieku, kiedy ich zdolności manualne są w fazie intensywnego rozwoju. Kształcenie artystyczne pozwala na doskonalenie umiejętności manualnych poprzez korzystanie z różnych narzędzi artystycznych, takich jak farby, kredki, papier i plastelina.
  3. Rozwój emocjonalny - Sztuka jest jednym z najskuteczniejszych sposobów wyrażania emocji. Dzieci, które uczą się sztuki, mają szansę na wyrażenie swoich uczuć i emocji w bezpiecznym i konstruktywnym środowisku. W ten sposób mogą lepiej zrozumieć swoje emocje i nauczyć się, jak je kontrolować i wyrażać w sposób pozytywny.
  4. Rozwój umiejętności społecznych - W trakcie kształcenia artystycznego dzieci mają szansę na współpracę z innymi dziećmi, dzielenie się narzędziami i materiałami, a także nauczanie się podstawowych zasad szacunku i współpracy. Dzieci uczą się, jak słuchać innych, komunikować się i pracować w zespole, co może pomóc im w budowaniu zdrowych relacji w przyszłości.

Wszystkie te powody pokazują, że kształcenie artystyczne w wieku od 1 do 6 lat może mieć wiele korzyści dla dzieci i pomóc im w rozwijaniu różnych umiejętności i zdolności

 

PROGRAM NAUCZANIA

Różne techniki malarskie oraz rysunkowe, tematy abstrakcyjne, krajobraz, postać, tematy projektowe inspirowane różnymi technikami i stylami artystycznym, kolaż, rzeżba, tworzenie modeli ...

 

DLA KOGO

Dla dzieci od 1 do 7 lat

 

TERMINARZ  

PLAN ZAJĘĆ BIELSKO - BiAŁA
Sobota

10.00 - 11.00

11.30 - 12.30

 

CENNIK 

140 zł / miesiąc

4 zajęcia po 1 

 

 

Pojedyńcze zajęcia plastyczne (4H)  - 40zł 

 

ZAPISY 

Aby dokonać zapisu  należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY BIELSKO-BIAŁA lub FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY TYCHY.

Rozpocząć naukę  można w dowolnym momencie, pracujemy w grupach lecz podjeście do każdej osoby jest indywidualne.

Oczywiście zapraszamy do kontaktu telefonicznego nr 728738374, celem wyjaśnienia wszelkich Państwa wątpliwości

 

ADRES ZAJĘĆ 

ul.11 listopada 10/2 (1 piętro nad Rossmanem), BIELSKO - BIAŁA

 

Zobacz OPINIE O NAS oraz WYNIKI naszych uczniów z poprzednich lat.

 

Zapraszamy również do naszych social media na INSTAGRAMIE oraz FACEBOOKU tam możesz sprawdzić co dzieje się u nas na bieżąco.

 

DODATKOWE INFORMACJE

1 ZAJĘCIA

Wszystkie materiały zapewniamy my wiec na zajęcia nie tzreba nic przynosić.

ODRABIANIE ZAJĘĆ

Jeśli wybrana została opcja płatności miesięcznej, opiekun z dzieckiem musi zrealizować swój pakiet w danym miesiącu, w przeciwnym razie zajęcia przepadają.

LICZEBNOŚĆ GRUPY

Pracujemy w małych grupach od 3 do 7 osób maksymalnie.

OPIEKUN

Na zajęciach dziecko musi być zawsze z opiekunem, działamy na zasadzie pracy grupowej i zespołowej. 

ILE TRWA

Rok w rok zajęcia trwają zawsze od września do końca czerwca. Dołączyć można w każdej chwili. Każdy zaczyna od podstaw. Kurs kończy się wraz z ukończeniem 6 lat. Następnie można przejść na kolejny poziom KIDS art.

ZAJĘCIA PRÓBNE

Nie mam u nas pojedynczych zajęć próbnych , minimalny okres to 1 miesiąc lub płatność za pojedyńcze zajęcia.

REZYGNACJA Z ZAJĘĆ

Zrezygnować z zajęć można w dowolnym momencie, prosimy jednak o tym fakcie nas wcześniej poinformować. My również możemy wykreślić ucznia z listy jeśli nie spełnia naszych oczekiwań lub są z nim problemy wychowawcze.

PŁATNOŚĆ

Opłaty należy dokonywać do 15-ego dnia każdego miesiąca gotówką lub przelewem na konto bankowe. Na 1 zajęciach dowiadujemy się w jaki sposób chcą Państwo dokonywać płatności.

background_janeky.jpeg
VOUCHER
Karta podarunkowa
Spraw prezent swoim najbliższym
background_janeky.jpeg
Szukasz ciekawej kompozycji na ścianę?
background_janeky.jpeg