fbpx
images/tlo_konkurs_superbohater.jpg
KONKURS
plastyczny
trwa
"kreskowy SUPER bohater"

 

Tegoroczny Wakacyjny Plener Plastyczny w Bielsku-Białej to przykład, jak sztuka może połączyć się z naturą, tworząc magiczne i inspirujące doświadczenie dla artystów i publiczności. Wyzwanie rysunku postaci stało się okazją do osobistego rozwoju i eksploracji, a prace powstałe podczas pleneru przypominają, że każdy artysta ma swoją wyjątkową historię do opowiedzenia poprzez swoje dzieła.

Podczas tegorocznego pleneru, jednym z głównych tematów była praca nad rysunkiem postaci. Kursanci mieli okazję zgłębić tajniki oddawania proporcji, wyrazu twarzy oraz dynamiki ruchu. Wybór tego tematu miał na celu poszerzenie umiejętności uczestników oraz skonfrontowanie ich z nowymi wyzwaniami.

Rysunek postaci jest niezwykle wymagającym zadaniem, które pozwala na wyrażenie emocji i osobowości poprzez linie i kształty. W plenerze tym chcieliśmy skupić się nie tylko na technicznej stronie rysunku, ale także na oddaniu charakteru i historii każdej postaci, wyjaśnia Krzysztof Janiszewski, organizatorka pleneru.

 IMG 1059 min

 

IMG 1046 min

 

IMG 1182 min